Emertoje Dashurine epizodi 197 – Sezoni i Dyte

Epizodi me i ri.
Te gjitha epizodet me te reja te serialeve turke mund ti ndiqni ne faqen tone… Cdo serial qe luan ne Tv ne mundohemi qe ta perkthejm dhe ta kemi ne faqen tone… Me poshte ju e keni epizodin me te ri te serialit tuaj te preferuar. Shumica e serialeve te kjo faqe do te postohen ne dy opsione te ndryshme qe te keni me shume mundesi per ti ndjekur. Serialet qe hapen me leht do i keni me nje opsion.
OPSIONI 1


OPSIONI 2

loading...
Loading...

Author: admin

13 thoughts on “Emertoje Dashurine epizodi 197 – Sezoni i Dyte

  1. O shoku ,d.m.th ju nuk do e vazhdoni kete film se ka filluar te jepet nga fillimi ne nje stacion tjeter
    Taksirat ta presim deri sa te vine serit deri ne sezinin e dyte
    Ja u moren kafshaten nga goja

  2. Pershendetje kur do filloj serish seriali, emertoje dashurine sepse kemi ngel tek 197? Vertet po trasmetohet ne nje tjeter stacion televiziv, por na duhet me prit dy vjet per te pare serite te cilat na kane mbetur pa shikuar, Faleminderit

    1. Nuk mund te them se do vazhdoj pasiqe sic e ceket dhe ju. ai vecme eshte duke u transmetuar dhe per nje kohe te shkurte do arrije deri tek epizodi ne fjal, dhe jo per dy vite sa thoni ju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *