Për Serenay Sarikaya-n, ëndrrat kthehen në realitet!

E vërteta pas divorcit të dy aktorëve të njohur turq

Shifra e majme që fiton Meryem Uzerli për çdo episod!

Nuk do e besoni se me kë e krahasojmë Burak Ozcivit tani që zgjati flokët

Fahriye Evcen i vendos rregullin më të pazakontë Burak Ozçivit!

Xhelozia e tepërt bëhet shkak të ndarjen e Afra Saracoglu nga i dashuri i saj?

Aktori i njohur turk ndahet ndahet nga jeta…

Tuba Unsal i bashkohet nismës për pastrimin e mjedisit…

BURAK OZCIVIT I KTHEHET PËRSËRI SERIALEVE HISTORIKË, JA CILI ËSHTË ROLI I TIJ I RI

Aktorja e njohur e ‘Diamante dhe Dashuri’ e dashuruar me ‘Omerin’, e ndjek hap pas hapi

Aktorja e “Nusja nga Stambolli” Neslihan Yeldan, e urren kur e thërrasin me këtë emër!

Almeda ka një marrëdhënie të adhurueshme edhe me kunatën…

Kapen mat aktorja e njohur turke dhe regjisori 45 vjeçar

Me këtë veprim, do ta doni akoma më shumë Almeda Abazin!

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul ndërmarrin një investim të madh

Aktori i njohur turk bën investimin e gabuar; Humb një sasi të madhe parash

Baris Arduc shkëputet nga kinemaja, Zhvendoset në Tajlandë për tu marrë me arte marciale

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic – një marrëdhënie ‘torturuese’ dashurie

Lajmi për të cilin po flasin të gjithë: Martohet Baris Arduc dhe Gupse Ozay?

Fahriye Evcen shton në peshë, ja nga se vuan aktorja

E pabesueshme: Elcin Sangu jo vetëm aktore e zonja por edhe… akrobate!

Foto nga adoleshenca e Asli Enver shkakton polemika mes fansave të saj

Dashuria për Afra Saracoglu bëri që asistent regjisori i «Zonja Fazilet dhe të bijat» të pushohej nga puna!

Publikohen pamjet e para nga dasma e fshehtë e Ozcan Deniz

ZBULOHET SOZIA E AKTORES SË NJOHUR TURKE – DUKEN SI BINJAKE!

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen drejt divorcit?